ocean-mekanik-izmir-tesisat-firmasi.jpg

Bizi Tanıyın

Hakkımızda

Hem endüstriyel faaliyeti olan firmalara hem de devlet kurumlarına mekanik projelendirme konusunda hizmet veren firmamız Ocean Mekanik, 10 yılı aşkın süredir sektörde yer alan ve tecrübesini gerçekleştirdiği çalışmalarla gösteren bir firmadır. 2019 yılı ile birlikte faaliyetlerini Ocean Mekanik adı altında başlatan firmamız, o günden bu yana sektörün öncüsü olmayı başarmıştır. Yeni vizyonu ile mekanik tesisat işleri için çözüm ortağınız olarak çalışmalarına başlamıştır. O günden bu yana birçok kurum ve kuruluş için, proje yönetimi hizmeti sunulmuştur. Gerçekleştirdiği çalışmalarda verilen hizmetler arasında; yangın tesisatı uygulamaları, sıhhi tesisat uygulamaları, ısıtma sistemleri uygulamaları, soğutma sistemleri uygulamaları, klima – havalandırma sistemleri uygulamaları başı çekmektedir.

Vizyonumuz

  • Yasalar çerçevesinde tüm projeleri yönlendirmek ve mühendislik prensiplerinden ödün vermeden kaliteli çalışmalara imza atmak.
  • Kaliteli ve güvenilir işlere imza atarak yıllar boyu sektörde öncü olmak.
  • Kamu ya da özel sektör için ortaya çıkaracağımız projelerle gelecek nesillere örnek olacak işler ortaya çıkarmak.
  • Müşterilerimize hizmet noktasında vereceğimiz sözlerin her zaman arkasında durarak çalışmalarımızı eksiksiz tamamlamak.
  • Ülkemiz ve dünya standartlarına uygun hareket ederek çalışmalarımızla her alanda ismimizi duyurmak.
  • Çalışmalarda, firma ya da kurumlara her zaman yüksek kalitede hizmet sunmak.

Misyonumuz

  • Tüm projeler için yasa ve şartnamelere uygun biçimde maliyeti uygun olacak çözümleri sağlamak. Bunu yaparken de kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemek.
  • Kamu ya da özel kurumlara, uzun soluklu olarak kullanılabilecekleri projeleri eksiksiz biçimde teslim etmek.
  • Saha ve ofis ekibimizle ekip çalışmasını öne çıkararak, çevreye duyarlı ve insan ile kurumlara yarar sağlayacak projeler ortaya çıkarmak.
  • Hazırlayacağımız projeler ile ulusal ya da uluslararası pazarda mükemmelliği öne çıkararak firmaların gelişimine katkı veren projeler hazırlamak.

İSTATİSTİKLER

Bizi Anlatan Gerçek Rakamlar

Yılların deneyimli özenli çalışmalara imza atan Ocean Mekanik ekibi, tüm çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en doğru çözümü uygulamanın peşindedir. Sahada ve ofis içerisinde görev yapan mühendislerimiz, gerçekleşecek projelerde sıfır hataya ulaşmanın gayreti içindedir. Okul, hastane, ameliyathane, altyapı tesisi, otel, endüstriyel tesis, iş ve alışveriş merkezi gibi alanlarda yürütülecek olan projeler için yasalar kapsamında hareket ederek tüm işin eksiksiz biçimde tamamlanmasını sağlamaktayız. Yasaya uygun biçimde projenin; devlet kurumları, firmalar ve kuruluşlar için en uygun maliyetlerle ve en doğru çözüme ulaşacağı biçimde uygulanmasına yönelik saha ekibiyle ofis ekibimiz koordinasyon içinde çalışmalar gerçekleştiriyor. Ocean Mekanik olarak müşterilerimiz için hazırladığımız projelerle; yasal zorunlulukları yerine getirilmiş tesislere ulaşmayı ve uzun yıllar sorunsuz biçimde kullanabilecekleri alanları kullanıma sunmayı amaçlıyoruz. Kurumlar için hayati önem taşıyabilecek ve uzun süreli kullanım gerektiren; yangın, sıhhi, ısıtma, soğutma, havalandırma tesisatı için en başarılı çözümlere doğru projelerle ulaşmasına katkı veriyoruz.  İleride oluşabilecek sorunlara göre hareket ederek doğru malzemenin doğru biçimde uygulanmasını sağlıyoruz. Ocean Mekanik ile hem binalarınız hem de tesisatlar doğru biçimde yapılandırılmış oluyor.

56BAŞARILI PROJE
32KURUMSAL REFERANS
11YILLIK TECRÜBE