izmir-ocean-mekanik-faaliyetler.png

Faaliyet Alanlarımız

  • Home
  • Faaliyet Alanlarımız

Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel Tesisler

Ticari faaliyetlerin kesintisiz devam edebilmesi için kullanılacak tesis oldukça büyük önem taşır. Sıhhi tesisattan havalandırma tesisatına, ısıma sisteminden yangın tesisatına kadar hem eksiksiz yapıda olması, hem de çalışanlar tarafından verimli biçimde kullanılabiliyor olması gerekiyor. Ocean Mekanik hazırladığı endüstriyel tesis projelerinde, bu ölçütleri dikkate alarak yasalara ve standartlara uygun tesislere ulaşılmasını sağlıyor.

Otel, İş ve Alışveriş Merkezleri

Her Boyuttaki İşletmeler İçin Mühendislik

Her kapasitede ve her boyuttaki işletmeler için mühendislik çalışmalarına imza atan Ocean Mekanik, bu alanların daha kullanılabilir ve standartlara uygun hale gelmesi için proje çalışmaları yapıyor. Yangın tesisatı, ısıtma ya da soğutma sistemleri, klima – havalandırma sistemleri için en doğru ve kullanılabilir projeyi Ocean Mekanik sunuyor. Zaman içerisinde sorun yaratmayacak ve verimli kullanım imkânı verecek tesisatlar bu alanlar için Ocean Mekanik proje çalışmasıyla ortaya çıkarılıyor.

Konut, Villa, Sosyal Tesisler

Apartman, Müstakil Ev ve Tesisler İçin

Yaşam alanlarımız olan konut, villa, sosyal tesis, apartman, müstakil ev ve tesisler için doğru mühendislik çalışması hayati önem taşır. Sürekli kullanabileceğimiz bu alanların hem yönetmeliklere uygun biçimde yapılandırılması, hem deprem gibi güvenlik risklerine karşı hazırlıklı olması, hem de yaşam konforumuzu artırması gerekiyor. Ocean Mekanik uzman ekibi tüm proje çalışmalarında bunları unutmadan, en mükemmele ulaşmak için emek harcıyor.

Altyapı Tesisleri

İyi proje için iyi altyapı tesisleri...

İyi altyapı tesisleri ortaya çıkarmanın yolu, amacına uygun biçimde İyi proje hazırlanmasından geçiyor. Uzman ve tecrübeli Ocean Mekanik ekibi, tüm altyapı çalışmaları için ihtiyaçları belirliyor. Bu ihtiyaçların karşılanabileceği, standartlara uygun ve doğru malzemelerin kullanılacağı projeyi müşterilerine sunuyor. Uzun soluklu biçimde kullanma olanağı verecek alt yapılar için, tüm detayları düşünülerek hazırlanmış Ocean Mekanik projeleri başarılı olmanızı sağlıyor.

Okul, Hastane, Ameliyathane

Kamu kurumları ve tüm kurumlar

Kamu kurumları ve tüm kurumlar için en doğru biçimde kullanabilecekleri alanların hazırlanmasını projelendiriyoruz. En ufak bir yasal sorumluluğu atlamadan, verimli biçimde kullanılabilecek eğitim alanları, sağlık hizmeti verilebilecek hastane ya da ameliyathane gibi alanların oluşturulmasını sağlıyoruz. Standartlara uygun olarak, doğru malzemelerin kullanıldığı ve amaca hizmet edecek biçimde tasarlanmış alanlar Ocean Mekanik ekibi çalışmasıyla hazırlanıyor.